B43513A4158M000
MFR.Part #
B43513A4158M000
JLCPCB Part #
C6748769
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1500uF 22.5mm 350V 40mm 50mΩ@100Hz 6.47A@100Hz 82mm ±20% Plugin,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS