B43512B3158M000
MFR.Part #
B43512B3158M000
JLCPCB Part #
C1614323
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1500uF 22.5mm 385V 40mm 5000hrs@85℃ 6.19A@100Hz 85mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS