B43512A9188M007
MFR.Part #
B43512A9188M007
JLCPCB Part #
C3723020
Package
Plugin,D40xL87mm
Description
-40℃~+85℃ 1800uF 22.5mm 400V 40mm 5000hrs@85℃ 7.21A@100Hz 75mΩ 87mm ±20% 插件,D40xL87mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS