B43512A6567M000
MFR.Part #
B43512A6567M000
JLCPCB Part #
C3722868
Package
Plugin,D35xL72mm
Description
-25℃~+85℃ 2.43A@100Hz 22.5mm 340mΩ 35mm 5000hrs@85℃ 500V 560uF 72mm ±20% 插件,D35xL72mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS