B43512A5228M000
MFR.Part #
B43512A5228M000
JLCPCB Part #
C1643300
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 22.5mm 2200uF 450V 45mm 5000hrs@85℃ 8.28A@100Hz 85mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS