B43512A3477M000
MFR.Part #
B43512A3477M000
JLCPCB Part #
C1613110
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.84A@100Hz 22.5mm 250mΩ 35mm 385V 470uF 5000hrs@85℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS