B43512A0158M000
MFR.Part #
B43512A0158M000
JLCPCB Part #
C3721372
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 140mΩ 1500uF 22.5mm 40mm 420V 5000hrs@85℃ 6.18A@100Hz 82mm ±20% 插件,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS