B32621A3223J000
MFR.Part #
B32621A3223J000
JLCPCB Part #
C3787100
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 140V、250V 22nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS