B43511A9687M000
MFR.Part #
B43511A9687M000
JLCPCB Part #
C5594152
Package
Plugin,D35xL72mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 140mΩ@100Hz 22.5mm 35mm 400V 4A@100Hz 680uF 72mm ±20% 插件,D35xL72mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS