B43511A9108M000
MFR.Part #
B43511A9108M000
JLCPCB Part #
C3721694
Package
Plugin,D40xL71mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 12000hrs@85℃ 22.5mm 400V 40mm 5.1A@100Hz 71mm 90mΩ@100Hz ±20% 插件,D40xL71mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS