B43510A5158M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43510A5158M000
JLCPCB Part #
C5594146
Package
Plugin,D40xL102mm
Description
-40℃~+85℃ 102mm 1500uF 25mm 40mm 450V 5000hrs@85℃ 7.16A@100Hz 75mΩ@100Hz ±20% 插件,D40xL102mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS