B43509E2687M000
MFR.Part #
B43509E2687M000
JLCPCB Part #
C3723555
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.01A@100Hz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 47mm 680uF ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS