B43509E2188M000
MFR.Part #
B43509E2188M000
JLCPCB Part #
C1610649
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100mΩ 10mm 1800uF 250V 3.18A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS