B43509A9477M000
MFR.Part #
B43509A9477M000
JLCPCB Part #
C1627223
Package
Plugin,D30xL57mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180mΩ@100Hz 2.13A@100Hz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 470uF 57mm ±20% 插件,D30xL57mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS