B43508G2827M62
MFR.Part #
B43508G2827M62
JLCPCB Part #
C1613605
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
250V 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS