B43508G2687M87
MFR.Part #
B43508G2687M87
JLCPCB Part #
C1498863
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
250V 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS