B43508G2108M82
MFR.Part #
B43508G2108M82
JLCPCB Part #
C1611416
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
1000uF 250V 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS