B43508F2827M60
MFR.Part #
B43508F2827M60
JLCPCB Part #
C1609322
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
250V 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS