B43508F2567M67
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508F2567M67
JLCPCB Part #
C1605387
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
250V 25mm 35mm 560uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS