B43508F2397M60
MFR.Part #
B43508F2397M60
JLCPCB Part #
C1606107
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
250V 25mm 30mm 390uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS