B43508F2337M2
MFR.Part #
B43508F2337M2
JLCPCB Part #
C1626359
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
250V 25mm 25mm 330uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS