B32672L4684J000
MFR.Part #
B32672L4684J000
JLCPCB Part #
C3811614
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 200V、450V 680nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS