B43508F2128M60
MFR.Part #
B43508F2128M60
JLCPCB Part #
C1611145
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
1200uF 250V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS