B43508E2827M87
MFR.Part #
B43508E2827M87
JLCPCB Part #
C1608238
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
250V 25mm 45mm 820uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS