B43508E2477M60
MFR.Part #
B43508E2477M60
JLCPCB Part #
C1604759
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
22mm 250V 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS