B43508E2397M67
MFR.Part #
B43508E2397M67
JLCPCB Part #
C1603822
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
22mm 250V 35mm 390uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS