B43508E2337M80
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508E2337M80
JLCPCB Part #
C1603082
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
22mm 250V 30mm 330uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS