B43508E2227M62
MFR.Part #
B43508E2227M62
JLCPCB Part #
C1601598
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
220uF 22mm 250V 25mm ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS