B43508E2188M80
MFR.Part #
B43508E2188M80
JLCPCB Part #
C1613688
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
1800uF 250V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS