B43508E2128M67
MFR.Part #
B43508E2128M67
JLCPCB Part #
C1648134
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
1200uF 250V 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS