B43508D2827M62
MFR.Part #
B43508D2827M62
JLCPCB Part #
C1610821
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
200V 25mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS