B43508C9337M67
MFR.Part #
B43508C9337M67
JLCPCB Part #
C1613172
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
25mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS