B43508C5227M87
MFR.Part #
B43508C5227M87
JLCPCB Part #
C1610106
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
220uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS