B43508C5187M80
MFR.Part #
B43508C5187M80
JLCPCB Part #
C1608607
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
180uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS