B43508C2827M82
MFR.Part #
B43508C2827M82
JLCPCB Part #
C1608684
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
200V 30mm 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS