B43508B9687M62
MFR.Part #
B43508B9687M62
JLCPCB Part #
C1613540
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
35mm 400V 45mm 680uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS