B43508B2827M000
MFR.Part #
B43508B2827M000
JLCPCB Part #
C1606915
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.91A@100Hz 10mm 200V 200mΩ 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 820uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS