B43508B2687M82
MFR.Part #
B43508B2687M82
JLCPCB Part #
C1610647
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
200V 25mm 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS