B43508B2477M60
MFR.Part #
B43508B2477M60
JLCPCB Part #
C1606810
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
200V 25mm 30mm 470uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS