B43508B2397M87
MFR.Part #
B43508B2397M87
JLCPCB Part #
C1603647
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
200V 25mm 25mm 390uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS