B43508B2188M67
MFR.Part #
B43508B2188M67
JLCPCB Part #
C1498797
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
1800uF 200V 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS