B43508B2108M002
MFR.Part #
B43508B2108M002
JLCPCB Part #
C6509187
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 120mΩ@100Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS