B43508A9687M82
MFR.Part #
B43508A9687M82
JLCPCB Part #
C1613587
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
30mm 400V 55mm 680uF ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS