B43508A9687M80
MFR.Part #
B43508A9687M80
JLCPCB Part #
C1613595
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
30mm 400V 55mm 680uF ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS