B43508A9397M60
MFR.Part #
B43508A9397M60
JLCPCB Part #
C1609965
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
25mm 390uF 400V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS