B43508A9337M000
MFR.Part #
B43508A9337M000
JLCPCB Part #
C3723041
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.31A@100Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 400V 45mm 530mΩ ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS