B43508A9277M7
MFR.Part #
B43508A9277M7
JLCPCB Part #
C1606665
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
22mm 270uF 400V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS