B43508A9187M67
MFR.Part #
B43508A9187M67
JLCPCB Part #
C1644427
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
180uF 22mm 35mm 400V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS