B43508A9157M60
MFR.Part #
B43508A9157M60
JLCPCB Part #
C1606255
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
150uF 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS