B43508A9157M000
MFR.Part #
B43508A9157M000
JLCPCB Part #
C1582281
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 770mA@100Hz 820mΩ@100Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS